Letiště Karlovy Vary, letecké linky,

Cestovní kancelář Čedok nabídne během hlavní letní sezóny přímé lety z Karlových Varů do turecké Antalye.

Obyvatelé Karlovarského kraje i ostatní zájemci tak budou moci od 15. června do konce září odletět na dovolenou pohodlně z letiště v krajském městě. Lety do oblíbené letní destinace bude provozovat společnost Smartwings. 
Antalya Turecko letiste Karlovy Vary zpravy karlovarsko

Týdenní či dvoutýdenní zájezdy na Tureckou riviéru mohou lidé vybírat na webu Čedoku​ už nyní .„Vzhledem ke zvýšené poptávce po dovolené v Turecku jsme se rozhodli v létě navýšit nejen kapacity pokojů, ale také přidat další odletové místo. Jako jediná cestovní kancelář budeme nabízet přímé lety z Karlových Varů. Vidíme velký potenciál u klientů z Karlovarského kraje, kteří nemusí letos cestovat na jiná letiště a naopak mohou pohodlně odletět přímo do Antalye. Zájezdy určitě zaujmou i místní zahraniční klientelu, která si tuto oblast velmi oblíbila,“ uvedl Stanislav Zeman, generální ředitel Čedoku.

Cestovatelé budou moci poznat Turecko z pláže i prostřednictvím poznávacích okruhů, například během návštěvy  travertinových kaskád Pamukkale, prvního hlavního města Osmanského impéria Bursy či metropolí Istanbulu a Ankary.„Plánované charterové lety do atraktivní turecké destinace Antalye jsou skvělou novinkou pro karlovarské letiště. Přinesou letišti kýžené oživení po covidovém zimním spánku a samozřejmě i velmi žádoucí finanční výnosy. Při plné obsazenosti letadel by šlo až o 2 800 odlétajících pasažérů. Věřím, že s podporou letiště i kraje si tato linka mezi obyvateli regionu najde své cestující a že je to začátek dlouhodobější spolupráce s Čedokem,“ řekla Alice Justina Undus, jednatelka Letiště Karlovy Vary.

Přímé lety z Karlových Varů do Antalye bude pro Čedok realizovat letecká společnost Smartwings letadly typu Boeing 737-800 pro 189 cestujících. Doba letu potrvá přibližně tři hodiny. 

Zdroj: Informační portál Karlovarského kraje

, ,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře