dopravní nehody, pátrání, Krimi zprávy, zprávy karlovarsko, policie, dopravní policie, cizinecká policie, pátrání, kriminální policie,

Čtyřiačtyřicetiletý muž v Ostrově zřejmě neměl čisté svědomí, když spatřil policejní vozidlo se zapnutými majáky, začal ujíždět na svém kole.

Policisté z obvodního oddělení Ostrov díky dobré osobní a místní znalosti poznali, že cyklista je muž v pátrání, který si neměl přebírat poštu od soudu a nenastoupit do výkonu trestu za majetkovou trestnou činnost. Na znamení k zastavení měl však muž zareagovat sešlápnutím pedálu a ujíždět mezi vnitrobloky města a snažit se tak zřejmě policisty “setřást“. Skvělou pomocí pro policisty byli kolemjdoucí a řidiči, kteří v několika případech dokonce zastavili, aby policistům ukázali směr ujíždějícího muže. Toho policisté následně vypátrali pod nájezdovou rampou v areálu jedné společnosti. Muž byl zadržen a ještě téhož dne po provedených úkonech na základě příkazu k dodání do výkonu trestu vydaného Okresním soudem v Karlových Varech eskortován do věznice.
 
Chtěli bychom tímto také poděkovat všem všímavým lidem za jejich spolupráci.

Zdroj: Policie ČR

,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře