Vyhrožování, omezování osobní svobody, týrání, domácí násilí, vyhrožování,

Policisté z obvodního oddělení Sokolov – město sdělili podezření ze spáchání přečinů nebezpečného vyhrožování, porušování domovní svobody a výtržnictví čtyřicetiletému muži ze Sokolovska.

Obviněný měl od začátku listopadu minulého roku do poloviny ledna roku letošního obtěžovat a několikrát fyzicky napadnout svou čtyřiatřicetiletou manželku, se kterou již ovšem nežije. Prostřednictvím elektronické komunikace jí měl vulgárně urážet a následně také vyhrožovat ublížením na zdraví. V první polovině ledna letošního roku měl obviněný ze žárlivosti vniknout do bytu čtyřiatřicetileté ženy. Mělo dojít ke slovní rozepři a po chvíli měl obviněný muž odejít. Ženě, která ho šla vyprovodit z domu, měl po cestě začít vyhrožovat a škrtit jí. Jeho agresivní jednání měli ukončit přítomní obyvatelé panelového domu, kteří ho následně z domu vyvedli. Po tomto incidentu měl muž ženu i nadále telefonicky kontaktovat, vulgárně jí nadávat a vyhrožovat jí. Ze strachu o svůj život a zdraví žena následně vše oznámila na policii.
 
V případě prokázání viny hrozí muži trest odnětí svobody až na tři roky, jelikož byl za výtržnictví již v minulosti pravomocně odsouzen.

Zdroj: Policie ČR

, ,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře