Vražda dítěte v Karlových Varech. Ženě hrozí až výjimečný trest
AKZUALIZOVÁNO + VIDEO: Vražda dítěte v Karlových Varech. Kriminalisté z Odboru obecné kriminality Krajského ředitelství policie Karlovarského kraje zahájili trestní stíhání sedmadvacetileté ženy, kterou obvinili ze spáchání zvlášť závažného zločinu vraždy.

Obviněná žena měla v sobotu 16. dubna letošního roku kolem 16. hodiny v bytové jednotce v Karlových Varech fyzicky napadnout své dvě nezletilé děti, se kterými v místě bydlela. Jednomu z nezletilých potomků měla způsobit bodnořezná poranění v horní polovině těla, kterým nezletilá dívka na místě bohužel podlehla. Vážná zranění v horní části těla měla způsobit také svému druhému nezletilému dítěti, které bylo se svými zraněními převezeno do nemocnice. Následně bylo letecky transportováno do nemocnice v Praze a v současné době je již mimo ohrožení života. Do nemocnice bylo převezeno také její třetí nezletilé dítě, které se v bytové jednotce v době incidentu taktéž nacházelo. Tomu nebylo způsobeno žádné zranění.

Po přivolání policejní hlídky policisté v bytové jednotce zadrželi sedmadvacetiletou ženu, která byla podezřelá ze spáchání tohoto trestného činu.

Žena se následně podrobila orientační dechové zkoušce na přítomnost alkoholu, která vyšla s negativním výsledkem. Taktéž se podrobila orientačnímu testu na přítomnost návykových látek, který vyšel také s negativním výsledkem.

Policejní vrchní komisař podal státnímu zástupci podnět k vydání návrhu na vzetí obviněné do vazby. Obviněná žena si na rozhodnutí soudu počká v policejní cele. V případě prokázání viny hrozí ženě trest odnětí svobody na patnáct až dvacet let nebo výjimečný trest.

Zdroj: Policie ČR / Týdeník policie

,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře