wessel keemink nizozemi VK Karlovarsko volejbal

Volejbalovému klubu VK Karlovarsko pomůže v těžkých bitvách Ligy mistrů Nizozemský reprezentant Wessel Keemink. „Po zranění Lukáše Ticháčka jsme museli rychle reagovat na nastalou komplikovanou situaci,“ vysvětlil překvapivé angažmá manažer klubu Ondřej Hudeček.

Svalové zranění zastavilo kapitána týmu Lukáše Ticháčka v nevhodné době, těsně před startem Ligy mistrů. Pondělní extraligové utkání v Liberci výborně zvládl mladý Martin Kočka, ale na turnaji v Trentu bude mít trenér na výběr už ze dvojice nahrávačů. „Je to samozřejmě výzva, ale kluci s tím počítají a podle toho, co jsem viděl, myslím, že se sehrajeme rychle,“ hlásil sedmadvacetiletý nahrávač po prvním tréninku v Karlových Varech. „Pokusíme se předvést ten nejlepší výkon a snad můžeme něco dokázat v té neskutečné skupině.“ Od úterý do čtvrtka Karlovarsko vyzve postupně Friedrichshafen, Trentino a Novosibirsk, vesměs týmy, které už v Lize mistrů triumfovaly.

Wessel Keemink startoval na dvou evropských šampionátech, reprezentoval Nizozemsko v Evropské lize či olympijské kvalifikaci. V evropských pohárech si zahrál za týmy Modeny, Budvy, Aalstu a Apeldoornu. V historii karlovarského klubu je Keemink po Daanu van Haarlemovi druhým nizozemským hráčem.

VIZITKA:

  • Wessel KEEMINK
    *29. května 1993
  • Reprezentace: Nizozemsko
  • Výška: 197 cm
  • Post: nahrávač
  • Kariéra: 2019/20 Budva (Č. Hora); 2018/19 Modena (It.); 2017/18 Aalst (Bel.); 2016/17 Apeldoorn (Niz.); 2014-16 Rijswijk (Niz.)

Zdroj: www.vk-karlovarsko.cz/

,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře