Vážná dopravní nehoda v Karlových Varech u střelnice

Ve čtvrtek 15. července došlo krátce před šestou hodinou ranní na pozemní komunikaci I/6 poblíž střelnice u Karlových Varů k vážné dopravní nehodě.

K té mělo dojít tak, že sedmatřicetiletý řidič osobního automobilu značky Fiat, jedoucího ve směru z Karlových Varů na Andělskou Horu, zřejmě nepřizpůsobil rychlost jízdy mokré vozovce a při projíždění táhlé pravotočivé zatáčky dostal s vozidlem smyk. Následně měl přejet do protisměru, kde mělo dojít ke střetu přední části vozidla značky Fiat s levým bokem právě projíždějícího nákladního automobilu s přívěsem. Po tomto střetu se mělo osobní vozidlo odrazit a přední částí narazit do svodidel.

Při dopravní nehodě došlo k těžkému zranění sedmatřicetiletého řidiče osobního automobilu, který byl letecky transportován do nemocnice v Plzni.

Pozemní komunikace byla vzhledem k vyšetřování této dopravní nehody několik hodin zcela uzavřena. Škoda byla předběžně odhadnuta na částku 750 tisíc korun. Přesná příčina a okolnosti této dopravní nehody jsou předmětem dalšího šetření.

Zdroj a foto: Policie ČR

 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře