V Pramenech si politici posílají ostré vzkazy přes Facebook

V Pramenech to vře! Nedávno jsme vás informovali o fyzickém napadení paní starostky Málkové (ANO) číst zde, a to byl asi teprve začátek. Alespoň podle vyjádření starostky obce na facebookové profilu „Pramenský zpravodaj.“

V obci se podávají neopodstatněná trestní oznámení, která mají odradit a zastrašit politiky, kteří se snaží o oddlužení obce.

Pramenský zpravodaj – starostka: „Bohužel, Fábiková opět veřejně pomlouvá a zase lže. V obci žije krátce, práce za ní není  vidět  žádná,  ale kritizovat, udávat a dělat zle na obci v tom je jednička!

Kritizuje, že kontejnery byly vyřízeny pozdě, tak proto pro ně nehlasovala. Vadí jí, že chybí  jedna lampa, kdy při  realizaci  firma zjistila, že bude potřeba povolení, tak hlasovala proti lampám! Komplikace  vzniklé  při  tom, když  se něco dělá  Fábiková  nezná. Mimo udávání na příslušné orgány neudělala nic. Svými STBáckými praktikami se ještě veřejně chlubí. Fábiková, když  podáte udání na PČR, je jasný, že se tím budou  zabývat, ale to neznamená, že jsme  něco  provedli. Trestní oznámení  může podat  kdokoliv i blb.

Furt tvrdí, že by se možná, asi, pravděpodobně dalo něco promlčent jednou je to skoro 20 někdy 24 pak zas 30 mil. Zda jo nebo  kolik neví. To že je dluh  uznanej  neřeší, a to jí to vysvětloval i zástupce Italů a její  guru od Mattonky. Neví, že uznání dluhu  je v kompetenci  starosty a stejně byl tento dokument předložen  zastupitelstvu. A tak hlasovala proti NFV. Prameny  prodaly vrty za které však nikdy nezaplatily, dluhy Fábiková platit nechce, chce se soudit, i když nic neví, nemá podklady  a v době, kdy my řešily  možnost  promlčení  v obci ani nežila.

Nemá  žádný podíl na tom, že jsme  letos majetek  prodali o 10 mil. víc než je odhad. To já  požádala  REAL ASPEKT o vzetí smlouvy  zpět, protože jsme se nechtěli  léta soudit s Mattonkou. Jejich  kůň Mattonka mohla  svou nabídku na 31 mil. opakovat, ale neudělala to.  Co se týká  možnosti  promlčení plně  souhlasím  s vyjádřením  soudu.

A bude  hůř  přátelé, pramenské opozici  dochází  dech. Nic neudělaly tedy mimo udávání, vymýšlení lží a urážení slušných lidí a to nejen nás zastupitelů! 

Teď  si oblíbili  kritizovat  z falešného  profilu, ty kdo s nima nesouhlasí. Dávejte si pozor i Vy jejich sousedi, jestli náhodou vaše  prasátko nespáslo něco z obecního, protože  byste zítra mohli jít na kriminálku podávat vysvětlení. Fakt! Zastrašováním policií by se nás Fábiková  ráda zbavila,  ale to má smůlu, my se nedám!“

Starostka

Zdroj: Fb – Pramenský zpravodaj

 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře