Pramenům budou odblokovány účty a vyplatí své dluhy,Jak šel čas v Pramenech očima starostky Michaly Málkové

To, že jsou v Pramenech vztahy mezi politiky napjaté není žádným tajemstvím. Ovšem incident ke kterému došlo, už přesahuje všechny meze! Starostku fyzicky napadl syn zastupitelky obce Fábikové, která tomu přihlížela!

K celé události se na facebookových stránkách obce vyjádřila sama poškozená. Tedy starostka Málková (ANO)

Vím, že se to asi v první  adventní  neděli  nehodí,  ale i tohle je život…

Tímto odpovídám  na to proč včera  byla  v obci  PČR.

Po tom co jsme v obci  připravili a ozdobili vánoční stromky se na mne obrátili místí, že u provozovny pohostinství zastupitelky Fábikové v době  trvání  nouzového stavu  na veřejném  prostranství  parkuje  velké  množství  aut dále, že zastupitelka Fábiková  bez jakýchkoliv  ochranných prostředků  vydává  tímto  okénkem  alkohol  lidem na ulici. Zda to bude úřad nějak řešit. Nechtěla  jsem ihned  volat PČR chtěla jsem si ověřit jak to tam vypadá a co se děje. V doprovodu  jsem šla  okénko  navštívit. Jelikož byl nějaký předpoklad porušování nařízení zapnula jsem na mobilu kameru. 

Po zaklepaní zastupitelka otevřela  okénko  bez  jakéhokoli  ochranného prostředku. Objednala jsem  jeden  čaj. Na Fábikové bylo  vidět, že  je opravdu nerada, že  si pro čaj jdu zrovna já.  Okno  zavřela  po chvíli  otevřela  a sdělila, že mi žádný  čaj dávat  nebude. Mezitím  nás  její  syn  ze sklepního  okénka  slovně  napadal a urážel, tykal nám. Po dotazu  na zastupitelku Fábikovou  jestli jí přijde v pořádku  podporovat  lidi  v pití alkoholu na veřejném  prostranství, když  je to aktuálně  zakázané  řekla, že  to není  její problém a naštvala se tak,  že  mi z ruky vytrhla  mobil  začala v  něm listovat  a zavřela okénko.  To se mi nelíbilo, vstoupila jsem do provozovny hlavními  dveřmi a šla si pro svůj majetek.

V chodbě  mně  ihned napadl syn Fabikové kdy mně povalil na zem hrubě  na mě  řval  a poté  vláčel po zemi  ke dveřím.  Paní  zastupitelka  tomuto přihlížela, neřekla synovi  ani slovo. Mobil  byl navrácen mému doprovodu ty mě “sebrali” ze země a odvedli domů.

O incidentu  jsem informovala PČR,  než mně  vyslechli tak “návštěvy”od Fábiků spěšně odjeli.

Bohužel, jsem musela  podstoupit lékařské ošetření. Návštěva šťastného a veselého výdejového  okénka u Fábiků skončila  naraženou rukou, kolenem a podvrtnutým krkem, nemůžu spát, mám  několik  hematomů po těle  a neschopenku. Mrzí  mne, že nebudu  u rozsvícení vánočního stromku.

Chirurgie Marianske Lazne

Přeji  Vám  všem  klidnou  první  neděli  adventní,  opatrujte se. I když  doba  je  složitá snažte se být  na sebe hodní. 

Starostka

Zdroj: Fb – Pramensky zpravodaj

Prameny starostka obce Malkova
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře