V Karlových Varech opravují výtluky na komunikacích
Tento týden je v Karlových Varech ve znamení lokálních oprav výtluků. Vytipováno bylo celkem 26 komunikací. Jedná se o dopravně nejvytíženější tahy městem, trasy linek MHD, komunikace v lázeňském území a dva frekventované chodníky s výraznými a nebezpečnými výtluky. Opravovaná místa s výtluky již byla vyfrézována, nyní se provádí pokládka asfaltobetonové směsi.

„Opravy provádíme napříč městem za provozu, proto prosím motoristy o shovívavost a ohleduplnost vůči silničářům. Postup, kdy jsou nejprve všechna opravovaná místa vyfrézována a následně v dalších dnech zaasfaltována, nám umožňuje zvládnout vše během jednoho týdne. Vedle úspory času šetříme i finanční prostředky, které by jinak byly výrazně vyšší,“ vysvětluje náměstek primátorky Karlových Varů Petr Bursík. Náklady na tuto část obnovy komunikací po zimě činí zhruba 1,5 milionu korun.

V průběhu května budou práce na opravách komunikací pokračovat, tentokrát jinou technologií. Na vozovky s vyšším počtem menších výtluků a trhlin bude aplikována asfaltová směs tryskovou metodou.

Opravy výtluků v tomto týdnu se provádějí v ulicích:

Plzeňská, Šumavská, Moskevská, Poděbradská, Vřídelní, Nová louka, Tylova, Dr. Engla, Západní, Horova, před Ostrovským mostem, Bezručova, nám. Palackého, křižovatka Bezručova – Havlíčkova, Lidická, Vítězná, Stará Kysibelská, Jáchymovská, Chebská, Nad Dvorem, Chodovská, Na Průhoně, Svobodova ulice, chodníky Moskevská a Sportovní ulice, parkovací plocha v Táborské ulici.

Zdroj a foto: Magistrát města Karlovy Vary

,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře