Blokové čištění města Karlovy Vary

V Karlových Varech začne blokové čištění města v úterý 6. dubna. Forma úklidu bude reflektovat aktuální epidemickou situaci. Rozsah prací a odtahy vozidel bránících úklidu tedy budou přizpůsobeny opatřením, která budou v danou chvíli platit.

Plánovaný postup v konkrétní lokalitě je možné prověřit u referenta odboru technického na telefonním čísle 353 151 419.

Harmonogram prací je nastaven v obdobném režimu jako v předchozích letech. Čistit se budou komunikace, parkoviště a další zpevněné plochy, v lázeňském území a obchodně správním centru bude opět prováděno noční mytí. Technika i pracovníci ručního úklidu se postupně zaměří na všechny městské čtvrtě. Součástí očisty budou i odtahy autovraků odstavených na komunikacích a veřejných prostranstvích.

Na termín úklidu budou s předstihem upozorňovat dopravní značky. Harmonogram na každý měsíc najdete na stránkách Karlovarských radničních listů, plán úklidu na celé první pololetí je ke stažení ZDE nebo zde: https://mmkv.cz/cs/blokove-cisteni-komunikaci.

Začátky denních blokových čištění jsou stanoveny na 8. hodinu, noční mytí komunikací bude prováděno od 20 hodin. Vozidla bránící provádění blokových čištění budou odtažena na parkoviště odtahové služby (Západní 63).

Plán blokového čištění města v roce 2021 vypracovala společnost AVE odpadové hospodářství, a.s., Mostecká 95, Karlovy Vary, která bude úklid provádět. Změny v rozpisu způsobené vyšší mocí, poruchami techniky apod., jsou vyhrazeny.

Zdroj a foto: Magistrát města Karlovy Vary

,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře