V Karlovarském kraji proběhla dopravně bezpečnostní akce
V Karlovarském kraji proběhla dopravně bezpečnostní akce – V pátek 28. dubna letošního roku proběhla na dálnici D6 dopravně bezpečnostní akce, která byla zaměřena na dodržování nejvyšší povolené rychlosti motorových vozidel. 
dopravne bezpecnostni akce v Karlovarskem kraji D6 dopravni policie Zpravy Karlovarsko

Této akce se nezúčastnili pouze dopravní policisté, ale také studenti třetího ročníku Střední policejní školy v Sokolově. Policisté nejdříve studentům vysvětlili, jak bude dopravní akce probíhat a následně jim ukázali samotnou práci policistů. Přítomen byl také vedoucí odboru služby dopravní policie plk. Mgr. Pavel Žíha, který uvedl: „Ukazujeme studentům policejní školy práci policistů a tím získáváme zájemce o práci u policie“.

Policisté v rámci akce kontrolovali také dodržování ostatních obecně platných ustanovení zákona č. 361/2000 Sb. o provozu na pozemních komunikacích a o změnách některých zákonů ve znění pozdějších předpisů. Dále se policejní hlídky zaměřily na pátrání po odcizených motorových vozidlech, hledaných osobách, věcech a věnovaly pozornost také prověrce přepravovaných osob a kontrole zavazadlových prostor. 

Do akce byla zapojena desítka policistů z dopravní policie. Ti během pár hodin zjistili 23 řidičů, kteří při jízdě překročili stanovenou rychlost. Policisté překročení rychlosti ve všech případech vyřídili uložením pokuty příkazem na místě. 

Zdroj a foto: Policie ČR

, ,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře