Užijte si volejbal v autokině! VK Karlovarsko zve na finále extraligy
Příznivci VK Karlovarska si vychutnají pondělní zápas do jisté míry společně a budou i nablízku hráčům. Třetí finálový duel s Českými Budějovicemi mají možnost sledovat v autokině, které bude instalováno na parkovišti vedle Haly míčových sportů. “Po vzoru některých hokejových a fotbalových klubů jsme se rozhodli i našim fanouškům přinést tento nevšední zážitek,” uvedl za vedení klubu manažer Ondřej Hudeček.
VK CEZ Karlovarsko finale etraligy Jihostroj autokino

Živé vysílání České televize budou fanoušci sledovat na obří obrazovce ze svého auta. Pro poslech komentáře si přitom naladí patřičnou frekvenci na svém autorádiu. “Chtěl bych moc poděkovat některým našim partnerům, kteří se zachovali úžasně a tak narychlo nám dokázali přispět na tuto akci pro věrné fanoušky,” ocenil Hudeček. Cena vstupu do autokina činí 200 korun na jedno vozidlo. “Cena je pro všechny fanoušky stejná. Pro naše permanentkáře chystáme kompenzace za letošní nemožnost návštěvy zápasů po ukončení sezony a před sezonou následující,” ujistil manažer klubu.

Kapacita parkoviště při pondělním utkání bude omezena zhruba na sedmdesát míst. Diváci by tak měli přijet nejméně hodinu před utkáním, které začíná v 17.10 hodin. “V autokině budou dodržena všechna aktuální opatření, a žádáme účastníky, aby se chovali zodpovědně a mysleli na zdraví a bezpečnost svého okolí.”

Zdroj: VK Karlovarsko

,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře