Tříkrálová sbírka a koncert v Karlových Varech
V úterý 3. ledna 2023 bude slavnostně zahájena tradiční Tříkrálová sbírka. Výtěžek z koledování bude použit na pořízení nové kuchyňské linky pro klienty Týdenního stacionáře pro osoby s Alzheimerovou chorobou v Karlových Varech.

Slavnostní zahájení Tříkrálové sbírky se uskuteční za účasti primátorky města Andrey Pfeffer Ferklové a biskupa Františka Radkovského. Průvod královské družiny s koledníky se v 10 hodin vypraví od magistrátu směrem k hlavní poště na třídě TGM, kde se koledníkům dostane požehnání.

Primátorka města Andrea Pfeffer Ferklová se také aktivně zapojí do koledování. Spolu s hejtmanem Karlovarského kraje Petrem Kulhánkem a biskupem Tomášem Holubem se na koledu vydá ve středu 4. ledna.

Tříkrálovou sbírku v Karlových Varech a okolních městech a obcích organizuje Farní charita Karlovy Vary. Přispět je možné do kasiček koledníků, platbou přes QR kód, případně dárcovskou SMS ve tvaru DMS KOLEDA 30, 60, 90 na číslo 87 777.

Tříkrálový koncert plný francouzských šansonů i autorské tvorby v podání Stanislavy Tothové se uskuteční 8. ledna 2023 od 18:30 hodin v restauraci u Kubrychtů v Karlových Varech.

Více na https://www.kv.charita.cz/ a https://www.trikralovasbirka.cz/

Zdroj: Magistrát města Karlovy Vary

, ,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře