Marián Geňo, trenér FC Slavia Karlovy Vary

Během šesti dnů jsme odehráli tři zápasy. A víceméně je odehráli stejní hráči, takže se dá říct, že to byl slušný kondiční nářez. Byl to vrchol měsíční přípravy. Teď si dáme krátké volno a hned po novém roce se již začneme připravovat na ligu.

FC Slavia KV – FK Olympie Březová 0-2

Do zápasu jsme špatně vstoupili, soupeř se rychle ujal dvoubrankového vedení a zatáhl se do defenzivy. My jsme dá se říct celý zápas hráli na jednu branku, ale ani z těch největších šancí se nám nepodařilo vstřelit žádný gól. Byl to první zápas po delší době a scházela lehkost. Navíc jsme hráli hodně pomalu, s výsledkem jsme spokojeni rozhodně nebyli přestože nastoupilo do zápasu hodně mladíků.

FC Slavia KV- FK Ostrov 2-0

Začátek zápasu a dvoubrankové vedení tentokrát pro nás. Od začátku jsme na soupeře vlétli a celý první poločas byli lepším mužstvem. Pouze těch branek mělo být víc, často jsme situace zbytečně přehrávali. Druhý poločas soupeř hru vyrovnal. I tak jsme měli dost situací které volali po gólu. Nakonec ještě soupeř nedal v poslední minutě jasný gól do prázdné branky. Takže nějaká velká spokojenost rozhodně nepanovala, zápas jsme měli zvládnout vyšším brankovým rozdílem.

FC Slavia KV- Chomutov 2-1

Velmi dobrý vstup do utkání, do patnácté minuty měl být zápas rozhodnut o 3-4 góly, ale zůstalo jen u jednoho, velmi dobrý pohyb a presink soupeře. Na začátku druhého poločasu soupeř vyrovnal, to nás trochu přibrzdilo, ale posledních třicet minut jsme soupeře přimáčkli a nakonec i zápas rozhodli. Když to tedy zhodnotím (jak sami čtete), tak s přístupem hráčů spokojenost spokojenost, věcích na kterých se dá stavět je hodně, ale produktivita žalostná. Ale na té pracujeme takřka dennodenně, věřím , že se nám to v soutěži vrátí.