Smrtelné dopravní nehody

Smrtelná nehoda u přehrady Skalka

V sobotu 4. září letošního roku došlo kolem šesté hodiny ranní k tragické dopravní nehodě poblíž přehradní nádrže Skalka na Chebsku. K té mělo dojít tak, že osobní automobil značky Volkswagen, který jel ve směru do Německa, se měl střetnout s protijedoucím nákladním automobilem značky Volvo. Obě vozidla vyjela po srážce mimo pozemní komunikaci. Osobní automobil značky Volkswagen začal po střetu hořet.

Při dopravní nehodě bohužel utrpěl zranění neslučitelná se životem sedmadvacetiletý řidič osobního vozidla značky Volkswagen. Řidič nákladního automobilu byl se svým zraněním převezen do nemocnice. Pozemní komunikace byla po dobu vyšetřování dopravní nehody uzavřena.

Přesná příčina a okolnosti dopravní nehody jsou předmětem dalšího šetření.

 
Smrtelná nehoda u Transmotelu

smrtelna nehoda na motocyklu

K tragické dopravní nehodě došlo i v neděli 5. září letošního roku, konkrétně na parkovišti u Transmotelu na Sokolovsku. K dopravní nehodě mělo dojít tak, že pětačtyřicetiletá žena měla na parkovišti řídit motocykl značky Kawasaki, se kterým měla následně narazit do svodidel dálnice D6. Po nárazu měla žena přepadnout přes řídítka a dopadnout na dálnici D6 v místě připojovacího pruhu. Taktéž jednačtyřicetiletý spolujezdec měl po nárazu přepadnout přes řídítka a dopadnout na dálnici D6.

Pětačtyřicetiletá žena při dopravní nehodě bohužel utrpěla zranění neslučitelná se životem. Jednačtyřicetiletý spolujezdec byl se středně těžkým zraněním letecky transportován do nemocnice v Plzni.

Přesná příčina a okolnosti dopravní nehody jsou předmětem dalšího šetření.

Zdroj a foto: Policie ČR

, , , ,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře