Hotel Thermal - modernizace

Karlovarský hotel Thermal, který v současnosti prochází největší modernizací ve své historii, se koncem června, po osmiměsíční rekonstrukci, otevřel opět veřejnosti. V době mezinárodního filmového festivalu, tedy mezi 20. a 28. srpnem, bude k dispozici šest pater hotelu se 189 zrekonstruovanými pokoji.

thermal vizualizace

Původní investiční plán opravy hotelu počítal s rozpočtem ve výši 580 milionů korun a dokončením v roce 2021. Aktualizovaný investiční plán však zahrnuje i další investice a rozvoj s výhledem až do roku 2025. Ten počítá s dalším zkvalitněním nabízených služeb, a to nejen v oblasti ubytování a gastronomie, ale také kultury, konferencí, využitelné veřejné plochy a přilehlých obchodních prostor. Umožnit to má posílení základního kapitálu hotelu ve výši 300 milionů, které v tomto týdnu schválila vláda.

Díky těmto finančním prostředkům bude moci být také revitalizována promenádní plocha, rekonstruovány terasy, společenské salonky, konferenční sály, fontány a restaurována umělecká díla v areálu hotelu. V polovině srpna se veřejnosti otevře také bazénová část hotelového komplexu včetně veškerého zázemí pro návštěvníky. Jedinečné výhledy na Karlovy Vary si plavci budou moci vychutnat jak z plaveckého,v tak z menšího bazénu, který bude naplněn čistou vřídelní vodou. O přesném termínu otevření bazénu vás budeme informovat.

Zdroj: Facebook Jana Mračková Vildumetzová

,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře