dopravní nehody, pátrání, Krimi zprávy, zprávy karlovarsko, policie, dopravní policie, cizinecká policie, pátrání, kriminální policie,
Svou známou uvedl v omyl – Policisté z obvodního oddělení Kynšperk nad Ohří sdělili podezření ze spáchání přečinu podvodu devětačtyřicetiletému muži ze Sokolovska. 

Ten měl v průběhu října letošního roku navštívit v jednom městě na Sokolovsku svého třiaosmdesátiletého strýce, který měl žít v oddělené domácnosti se svou devětasedmdesátiletou družkou. Právě za ní do bytu měl podezřelý muž v první polovině října letošního roku přijít. Při návštěvě měl ženě sdělit, že mu má předat veškeré finanční úspory svého strýce, které u ní měl schované. Pod vymyšlenou záminkou, že ho posílá jeho strýc, mu žena nakonec finanční hotovost předala. O den později šla navštívit svého devětaosmdesátiletého druha, kterému řekla, co se stalo. Ten jí měl odpovědět, že svému synovci nedal svolení, aby jeho úspory od ženy vzal a ani si nevybavuje, že by se na něčem takovém v minulosti domluvili. Policisté u devětačtyřicetiletého muže téměř celou část finanční hotovosti zajistili. Ta bude následně předána zpět majiteli. 

Svým jednáním měl způsobit škodu přibližně 200 tisíc korun. V případě prokázání viny mu hrozí trest odnětí svobody až na pět let, neboť svým jednáním způsobil větší škodu. 

Zdroj: Policie ČR

 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře