Nominujte Seniora roku 2023 Karlovarského kraje, Vyhlášení výsledků ankety Senior roku Karlovarského kraje

„Věk pro nás není překážkou“ je název 8. ročníku výtvarné soutěže určené pro seniory z Karlovarského kraje ve věku od 60 let. Cílem soutěže je ukázat, že i senioři z našeho regionu jsou aktivní a dokáží vytvořit zajímavá umělecká díla. Každý účastník může přihlásit jednu práci do každé z kategorií. Těmi jsou ruční práce, kresba, malba, grafika a fotografie. Oceněné budou vždy tři nejlepší práce v každé kategorii.

Příspěvky do soutěže, které nejsou starší více než dva roky, je možné odevzdávat v termínu od 4. ledna do 1. března.

Účastníci je mohou doručit na krajský úřad osobně po předchozí telefonické domluvě na čísle 354 222 116, případně je mohou zaslat na adresu: Krajský úřad Karlovarského kraje, Jitka Čmoková, Závodní 353/88, 360 06 Karlovy Vary. Každé dílo by mělo být označeno názvem a popiskem se jménem a příjmením, adresou, telefonní kontaktem a věkem autora.

Mediálním partnerem 8. ročníku soutěže se stal Český rozhlas Karlovy Vary, který vybere a udělí zvláštní cenu Českého rozhlasu Karlovy Vary jednomu ze soutěžících. Výsledky soutěže budou zveřejněny v dubnu na webu Karlovarského kraje, facebooku a v Krajských listech. Chybět nebude ani tradiční výstava všech soutěžních prací, která se uskuteční v prostorech Krajského úřadu Karlovarského kraje.

Zdroj: Město Sokolov,

, , ,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře