Den horníků, hornická pouť, Sokolov, zprávy karlovarsko, kulturní akce, Sokolovsko

Oslavy Dne horníků se letos mohou po dlouhé době vrátit ke své původní podobě, a to včetně hornického průvodu městem!

Co vše nás čeká v sobotu 10. září po nejrůznějších koutech města?
  • Hornický průvod městem/11:00 – Zástupci hornických měst z celé České republiky se vydají na slavnostní průvod v doprovodu dechové hudby Barbora
  • Hlavní pódium/nám. Budovatelů – Hned po poledni si můžeme zazpívat s Lucie revival známé hity české populární skupiny, na které naváží svým koncertem legendární Turbo a následně Děda Mládek Illegald band. Hlavními hvězdami dne bude Doctor P. P., skvělý Adam Ďurica a MIG 21.
  • Rockové pódium/areál Bohemia – Kapely jako Birchtown, Budulínek či Crash se postarají o celodenní hudební program. Svou show na závěr večera odstartují Rammstein Tribute, po nichž bude následovat tradiční ohňostroj. 
  • Folkové pódium/Staré náměstí – Sokolovský dostavník si letos užijeme právě v rámci Dne horníků, a to s kapelami AG Flek, Pološero, Výměna 73 a Spektrum.

Doprovodným programem ožije také okolí MDK Sokolov i areál Bohemia. Těšit se můžeme na novou Street art zónu s graffiti a DJ´s vedle budovy MDK, na výstavu FOS Sokolov v hale MDK, na dynamickou ukázku práce PČR za budovou MDK či na Den s AČR v areálu Bohemia. 

Zkrátka a dobře nás čeká den plný zábavy, hudby a městských oslav.

Den horniku hornicka pout Sokolov
,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře