Smrtelná nehoda u Sokolova
K tragické dopravní nehodě došlo v pátek 10. prosince letošního roku krátce po sedmé hodině ranní na pozemní komunikaci číslo 210 ve směru ze Sokolova na Boučí. Dvě osoby bohužel podlehly svým zraněním. 

Šestapadesátiletá řidička osobního automobilu značky Škoda, jedoucí ve směru na Sokolov, po projetí zatáčky z dosud nezjištěných příčin přejela do protisměru, kde došlo k čelnímu střetu s automobilem značky Volkswagen. Do vozidla značky Volkswagen poté ještě narazil automobil značky Renault.

Při dopravní nehodě došlo ke zranění sedmi osob. Šestapadesátiletá řidička utrpěla zranění neslučitelná se životem, kterým na místě bohužel podlehla. Její dvaadvacetiletá spolujezdkyně byla s těžkým zraněním převezena do nemocnice, kde po několika hodinách svým zraněním bohužel taktéž podlehla. Do nemocnice byli převezeni další dvě osoby se středně těžkým zraněním a tři osoby se zraněním lehkým.

Řidiči vozidel značky Volkswagen a Renault se po dopravní nehodě podrobili orientační dechové zkoušce na přítomnost alkoholu, která vyšla s negativním výsledkem. Pozemní komunikace byla po dobu vyšetřování dopravní nehody několik hodin zcela uzavřena. Policisté na místě po celou dobu řídili provoz a vozidla odkláněli na objízdnou trasu. Přesná příčina a okolnosti dopravní nehody jsou předmětem dalšího šetření.

Zdroj: Policie ČR, foto: HZS Karlovarského kraje

, ,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře