Skandál krajské koalice Petra Kulhánka
Skandál krajské koalice Petra Kulhánka. Hejtman Petr Kulhánek si opakovaně stěžuje na nedostatek vakcín pro seniory. Vinu svádí na vládu a ministerstvo zdravotnictví. Ovšem na dnešním krajském zastupitelstvu zazněla závažná informace.

Zastupitelka Gabriela Dostálová (ANO) řekla, že disponuje informacemi včetně konkrétních jmen lidí, kteří dostali vakcínu, i když nespadají do ohrožené skupiny seniorů, pro které jsou vakcíny přednostně určeny. Zmínila, že jde například o učitele, kuchaře nebo dokonce uklízečky… !?

Poslankyně Jana Mračková Vildumetzová ve spojitosti s touto kauzou uvedla, že měli být přednostně očkováni také zaměstnanci reprodukční kliniky.

Hejtman tuto informaci nevyvrátil a naopak sdělil, že jde o skupiny lidí, kteří jsou údajně často ve styku s covidovým prostředím.

S další závažnou informací přišla primátorka Karlových Varů Andrea Pfeffer Ferklová (nestraník za ANO). Ta upozornila na nehumánní vyjádření MUDr. Josefa Märze. Ten se měl údajně vyjádřit, že by se v souvislosti s koronavirem nemělo pomáhat lidem starším devadesáti let.

,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře