Prodával marihuanu. Nyní mu hrozí až desetileté vězení
Chebští kriminalisté zahájili trestní stíhání sedmačtyřicetiletého muže z Chebska, kterého obvinili ze spáchání zločinu nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy.

Obviněný si měl nejméně od dubna roku 2019 do dubna roku 2020 opakovaně opatřovat drogu marihuanu od již trestně stíhaného devětatřicetiletého muže z Kynšperku nad Ohří. Drogu měl poté prodávat několika dalším osobám zejména na Chebsku. Jednat tak měl v nejméně deseti případech. V neděli 1. března 2020 si měl od devětatřicetiletého muže opět zakoupit drogu marihuanu a poté se osobním automobilem vracet zpět na Chebsko. V obci Třebeň byl ale zastaven a kontrolován policejní hlídkou. Při silniční kontrole muž policistům dobrovolně vydal batoh s rostlinným materiálem o hmotnosti několika set gramů. Následně měl muž policistům sdělit, že se jedná o marihuanu.
 
Muž byl zadržen a převezen na obvodní oddělení k dalším úkonům. V případě prokázání viny mu hrozí trest odnětí svobody až na deset let.

Zdroj: Policie ČR

, ,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře