vydírání, Loupežné přepadení, Policie, krimi zprávy, Vyhrožování, Vnikl do bytu a surově napadl seniora, Vodováhou napadl muže a následně ho oloupil, Loupežné přepadení. Vyhrožoval a okradl nezletilého chlapce
Sokolovští kriminalisté zahájili trestní stíhání čtyřicetiletého muže ze Sokolovska, kterého obvinili ze spáchání zvlášť závažného zločinu loupeže a přečinu porušování domovní svobody.

Obviněný muž měl ve středu 13. července letošního roku vstoupit kolem poledne na pozemek rodinného domu v jedné menší obci na Sokolovsku. Měl přistoupit k šestatřicetileté ženě, kterou z minulosti znal, a požadovat po ní, aby mu půjčila jízdní kolo. Žena měla okamžitě odejít do rodinného domu. Muž se za ní měl vydat a přitom jí začít vulgárně nadávat s tím, že když mu jízdní kolo nepůjčí, tak si ho vezme sám. Po chvíli měl ženu fyzicky napadnout několika údery pěstí do oblasti hlavy. Po útoku chtěla žena přivolat policii, ovšem muž k ní měl znovu přistoupit a z ruky jí vytrhnout mobilní telefon. Poté jí měl vyhrožovat a následně odejít na zahradu, kde měl vzít jízdní kolo a na něm odjet. Žena se měla vydat ke své známé, odkud chtěla přivolat policejní hlídku, ale muž jí měl na kole dojet, znovu fyzicky napadnout a z místa odjet.

Po tomto útoku musela žena se svým zraněním vyhledat lékařské ošetření v nemocnici.

Odcizením jízdního kola a mobilního telefonu jí měl muž způsobit škodu téměř 8 tisíc korun. V případě prokázání viny hrozí muži trest odnětí svobody až na deset let.

Zdroj: Policie ČR

 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře