primátorka Andrea Pfeffer Ferklová, Primátorka Karlových Varů kritizuje vedení kraje. Proč nemáme bezplatnou telefonní linku na pomoc seniorům s registrací do systému očkování?
Primátorka Karlových Varů Andrea Pfeffer Ferklová se včera vyjádřila na svém facebookovém profilu, že jí velice mrzí, proč náš Karlovarský kraj nezřídil bezplatnou telefonní linku, na které mohou operátoři (většinou zaměstnanci úřadu) pomoci seniorům s registrací do systému očkování proti nemoci COVID-19 nebo je přímo k očkování objednat.

Primátorka ve svém vyjádření pokračovala dál: „Většina krajů v republice, například Moravskoslezský, Jihočeský, Liberecký, Jihomoravský, Středočeský a další kraje, zřídily bezplatné informační linky, některé jsou v provozu dokonce do 20 hodin.

Prohlédla jsem si postup rezervačního systému Ministerstva zdravotnictví ČR, který má 8 bodů a neumím si představit, že by senioři, kteří nemají možnost se on-line zaregistrovat, vše po telefonu vyřídili za několik minut, proces je dlouhý a pokud nemají senioři neomezené volání stojí je hovor desítky korun. Jsme tu přeci pro naše občany, a nyní je opravdu zapotřebí pomoci našim babičkám a dědečkům. Přitom někdy stačí tak málo …

Většina krajů v republice má také přizpůsobeny webové stránky tak, aby informace k očkování byly viditelné na hlavní stránce, Zlínský a Ústecký kraj to má naprosto přehledné. Na stránkách Karlovarského kraje jsou však informace o COVIDU v malém okénku, ale fotografie hejtmana je v tuto chvíli pravděpodobně důležitější … „

www.kr karlovarsky.cz foto hejtman kulhanek

Zdroj: Fb – Andrea Pfeffer Ferklová


, ,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře