Senior roku 2020 Karlovarskeho kraje

Předání krajských cen Senior roku 2020 a vánoční koncert s Vladimírem Hronem můžete sledovat online, v pátek 18. prosince od 14 hodin. 

I v letošním roce udělí Karlovarský kraj ocenění Senior roku lidem, kteří i ve vyšším věku zůstávají stále aktivní, pomáhají druhým a předávají mladším svou moudrost a zkušenosti. Vzhledem k trvajícím opatřením v souvislosti s koronavirem budou ceny předány bez účasti veřejnosti, která bude moci slavnostní ceremoniál přenášený z Městského kulturního domu v Sokolově sledovat online.

Program završí vánoční koncert populárního baviče, moderátora a zpěváka Vladimíra Hrona. Karlovarský kraj vyhlásil anketu Senior roku 2020 prostřednictvím svých webových stránek, kde byl uveřejněn anketní lístek. Nominovat bylo možné jednotlivce z našeho regionu, kterému musí být minimálně 60 let. Zájemci hlasovali během srpna a zaslali 30 platných nominací, prostřednictvím kterých navrhli na ocenění 24 osobností. Oceněno bude 8 seniorů. 

Všichni, kteří by chtěli sledovat online přenos, tak mohou učinit zde na stránce Karlovarského kraje, na stránce Městský dům kultury Sokolov / Sokolovské infocentrum a Youtube kanálu: https://www.youtube.com/channel/UClTour-He_J53auALTNqNRg

Zdroj: Fb – Karlovarského kraje

Predani cen Senior roku 2020 Karlovarsky kraj letak
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře