Pozvánka na Karlovarský festival vína 2022

Karlovarský festival vína 2022: V pátek 19. a v sobotu 20. srpna se v Karlových Varech uskuteční třetí ročník festivalu vína! 

Fanouškům dobrého vína se ve Smetanových sadech představí 18 pečlivě vybraných vinařství z Čech a Moravy. Kromě stálic Českých festivalů vína, jakými jsou např. mutěnické Modré Vinařství, čejkovické Vinařství Konečný, poddvorovské Vinařství Gertner či mikulovské Vinařství Rauš se svým nepřehlédnutelným sommelierem Lukášem Polišenským, se potkáte i se zcela novými vinaři. Celková nabídka bude velice pestrá, od lehkých ročníkových vín, přes perlivá a růžová vína, až po mohutná vína z francouzských sudů či vína vyrobená speciálními technologiemi. 

Součástí akce bude také food zóna s rozmanitou nabídkou pokrmů a nápojů a v neposlední řadě bohatý doprovodný program. Vystoupí Moodshake, Ocho Ríos, CM Trnka, Cimbálová muzika Majerán, KJ SAX, DJ Laaw a DJ Kulda z uskupení Tvůj Dj. Programem vás budou provázet Luděk Holý – Moderátor, který ví, jak na to a sommelier Zdenek Kintr. 

Vstupné na akci bude zdarma. Víno se bude nalévat výhradně do festivalových sklenic, které budou k zakoupení přímo na místě za 100 Kč. Festival je oficiální součástí Karlovarského kulturního léta 2022. 

Karlovarsky festival vina 2022

Zdroj a foto: Facebook

,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře