Poškodil několik vozidel. Nyní mu hrozí až dvouleté vězení
Poškodil několik vozidel – Policisté z obvodního oddělení Karlovy Vary – Rybáře sdělili podezření ze spáchání přečinů poškození cizí věci a výtržnictví devětatřicetiletému muži z Karlovarska.

Devětatřicetiletý muž měl od druhé poloviny září do první poloviny října letošního roku v Karlových Varech poškodit několik zaparkovaných vozidel. 

Poskodil nekolik vozidel krimi zpravy zpravy karlovarsko 1

V sobotu 24. září letošního roku měl krátce po půl jedenácté hodině večerní rozbít skleněnou výplň pátých dveří u vozidla značky Škoda. V další ulici měl u zaparkovaného vozidla značky Citroen taktéž rozbít okno u pátých dveří a poškodit lak u těchto dveří. O několik dní později ve čtvrtek 13. října letošního roku se muž opět vydal v Karlových Varech do ulic, kde se měl opět zajímat o několik vozidel. Kolem půl jedenácté hodiny večerní mu stačilo pouhých dvacet minut na to, aby poškodil celkem pět zaparkovaných vozidel. U těchto vozidel měl poškodit zpětná zrcátka. 

Policisté se případem začali okamžitě zabývat a muže po několika desítkách minut zadrželi. Svým jednáním způsobil na poničených vozidlech škodu přibližně škodu téměř 35 tisíc korun. V případě prokázání viny mu hrozí trest odnětí svobody až na dva roky. 

Zdroj a foto: Policie ČR

,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře