dopravní nehody, pátrání, Krimi zprávy, zprávy karlovarsko, policie, dopravní policie, cizinecká policie, pátrání, kriminální policie,

Policisté odepřeli od pátečních 07:00 do dnešních 07:00 vjezd nebo výjezd z okresů Sokolov a Cheb celkem 240 vozidlům.

Nejčastější důvody zamítnutí, stejně jako v předešlých dnech, byly cesty za turistikou, na nákupy, na návštěvy známých nebo občané neprokázali důvod své cesty, řekla dnes ČTK mluvčí krajské policie Kateřina Krejčí. Sokolovsko a Chebsko jsou od minulého pátku uzavřené kvůli špatné epidemické situaci. Denní počet odmítnutých vozů je stále přibližně stejný, za čtvrtek do pátečních 07:00 jich bylo 229.

Vláda omezila kvůli epidemické situaci pohyb v okresech Cheb, Sokolov a Trutnov. Na dodržování opatření denně dohlíží asi 600 policistů na 80 stanovištích. Ode dneška při střežení uzavřených okresů pomáhá 32 vojenských policistů.

V Karlovarském kraji je 44 kontrolních stanovišť. Od dnešního dne pomáhá policistům na vybraných místech 20 příslušníků Vojenské policie. “Sloužit budou stejně jako naši policisté ve 12hodinových denních a nočních směnách v počtu deseti vojenských policistů na každé směně,” uvedla Krejčí. Krajské ředitelství jim zajistilo ubytování a stravu.

Společná hlídka čtyř policistů a dvou vojáků je například na dálnici D6 u Kynšperka nad Ohří na hranici uzavřených okresů Cheb a Sokolov. Další jsou podle informací fotografa ČTK v Chodově a na hraničních přechodech v Pomezí nad Ohří a v Aši. “Mezi Kynšperkem a Odravou je velké stanoviště s mobilní buňkou. Provoz je sobotní, klidný, nárazově tam čeká pět aut,” uvedl. Hodně frekventované stanoviště je u Karlových Varů u obce Hory, kde zatím kontrolují pouze policisté.

Zdroj: ČTK

, ,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře