Podpořte karlovarský fotbalový klub. Startuje prodej virtuálních vstupenek na 3. kolo Mol Cupu

První ostré utkání v novém roce čeká naše A-mužstvo v úterý 9.2. od 16:30 na hřišti v Drahovicích, kdy do lázeňského města přijede aktuálně poslední tým FORTUNA LIGY – SFC OPAVA.  Tyto dva celky se mezi sebou utkají v rámci třetího kola MOL CUPu a to vše za přísných hygienických opatření a bohužel bez přítomnosti diváků.

Samozřejmě nás moc mrzí, že nemůžete být všichni na stadionu a vytvořit pro naše hráče tu pravou fotbalovou atmosféru, která je požene kupředu, protože každé takové utkání je pro náš klub jak ze sportovního, tak z ekonomického hlediska velice důležité a prestižní. 

Náš klub samozřejmě také intenzivně pracuje na získání televizních práv a vše je momentálně na dobré cestě k tomu, abyste mohli toto utkání vidět zdarma ONLINE. Svůj klub však můžete podpořit i na dálku a to zakoupením „virtuální“ vstupenky v hodnotě 100 Kč, čímž se stanete virtuálním fanouškem tohoto utkání. Zakoupením vstupenky podpoříte náš klub a můžete tak finančně přispět do klubové kasy a podpořit rozvoj fotbalu v FC SLAVIA KARLOVY VARY.  Současně se také zapojíte do soutěže o klubový merchandising plus podepsaný dres SFC OPAVA, a další zajímavé ceny.  Dle seznamu zakoupených vstupenek vybereme náhodně šest fanoušků, kteří se budou moci radovat z výhry.

Své příspěvky jak fandíte můžete také nahrát na sociální sít instagram pod hashtagem #SKVOPA. ( Vybrané příspěvky následně zveřejníme na našem klubovém účtu @slaviakv )

Virtuální vstupenky v prodeji zde: 3. kolo MOL CUP / Virtuální vstupenky FC SLAVIA KARLOVY VARY-SFC OPAVA

virtualni vstupenky FC Slavia Karlovy Vary

Zdroj: FC Slavia Karlovy Vary


,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře