dopravní nehody, pátrání, Krimi zprávy, zprávy karlovarsko, policie, dopravní policie, cizinecká policie, pátrání, kriminální policie,

Pátrání po totožnosti čtyř osob. Volejte na linku 158

Dosud neustavený pachatel měl v sobotu 12. listopadu loňského roku, krátce před patnáctou hodinnou odpolední, v jednom z restauračních zařízeních ve Františkových Lázních, odcizit volně pověšenou textilní tašku s finanční hotovostí, platební kartou, osobními doklady, klíčem od vozidla značky Toyota a fotoaparátem značky Sony. Tímto svým jednáním měl způsobit škodu přibližně 50 tisíc korun.

Policisté z obvodního oddělní Františkovy Lázně ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinů krádeže a neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku. 

V souvislosti s tímto případem policisté pátrají po totožnosti čtyř osob, které se v době krádeže nacházely v restauračním zařízení. Žádáme osoby z videozáznamu, aby se obrátily přímo na policisty z Františkových Lázní na telefonním čísle 974372730 nebo na kterékoliv obvodní oddělení, a pomohly tak s objasněním případu.

Policisté žádají také případné svědky, kteří osoby na videozáznamu poznají, aby informace, které pomohou při vyšetřování, volali na linku 158. 

Video ZDE (Velikost souboru:37,4 MB / formát MP4) Zdroj: Policie ČR

,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře