Opilý řidič havaroval na dálnici D6
Ve čtvrtek 9. června letošního roku došlo krátce po 23. hodině na dálnici D6, konkrétně poblíž Dolního Rychnova, k dopravní nehodě.

K té mělo dojít tak, že čtyřiatřicetiletý řidič osobního automobilu značky BMW, jedoucí ve směru ze Sokolova na Cheb, zřejmě usnul a s vozidlem najel na středový dělící pás. Následně měl levou zadní a levou přední částí automobilu narazit do betonového svodidla. Od něj se měl odrazit zpět do silnice.

Při této dopravní nehodě naštěstí došlo pouze k lehkému zranění čtyřiatřicetiletého řidiče osobního automobilu značky BMW a jeho dvacetileté spolujezdkyně. Oba byli převezeni Zdravotnickou záchrannou službou do nemocnice k ošetření.

Řidič se po dopravní nehodě podrobil orientační dechové zkoušce na přítomnost alkoholu, která vyšla s pozitivním výsledkem 0,47 promile. Z tohoto důvodu mu byl zadržen řidičský průkaz.

Policisté navíc zjistili, že osobní automobil značky BMW nemá platnou technickou prohlídku. Škoda byla předběžně odhadnuta na částku přibližně 100 tisíc korun. Přesná příčina a okolnosti této dopravní nehody jsou předmětem dalšího šetření.

, ,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře