Odměna pro VK Karlovarsko. Trenérem roku Jiří Novák, hráčem Patrik Indra
Jen co pomalu odezněla volejbalová sezona a opadly mistrovské oslavy v podání volejbalistů VK ČEZ Karlovarsko, nových mistrů UNIQA extraligy mužů, dosáhl klub z města minerálních pramenů na další volejbalový úspěch.

Květen se totiž pravidelně stává měsícem oceňování nejlepších volejbalistů, volejbalistek, trenérů a rozhodčích za uplynulou sezonu. V loňském roce se anketa z důvodů nedohrání soutěží nekonala, ale v letošním roce, kdy český volejbal slaví 100 let své existence, ty nejlepší známe.

Českému volejbalu se stalo ctí, že slavnostní galavečer přivítala historická budova Senátu Parlamentu České republiky za účasti jeho předsedy Miloše Vystrčila.

A zářily na něm i barvy Karlovarska.

V kategorii trenér družstva mužů totiž slavil triumf trenér Karlovarska a současně trenér české reprezentace Jiří Novák, který na západě Čech v sedmileté historii klubu získal již druhý mistrovský titul.

“Nicméně si myslím, že letošní ročník byl specifický. Já jsem říkal, že letos nevyhrála euforie, ale umění,” říkal při přebírání ceny pro nejlepšího trenéra karlovarský kormidelník Jiří Novák.

Další úspěch přidal do výkladní skříně Karlovarska univerzál Patrik Indra, který se po příchodu z Liberce stal lídrem týmu z města minerálních pramenů, a po zásluze se tak stal hráčem extraligy.

Navíc se v celoročním hlasování divácké ankety o nejlepší sestavu mužů v UNIQA extralize probojovali do all stars týmu hned tři zástupci VK ČEZ Karlovarsko, a to smečař Lukasz Wiese, univerzál Patrik Indra a libero Daniel Pfeffer.

Zdroj a foto: VK Karlovarsko

,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře