Jakub Novotný (KARLOVARÁCI) rezignoval na mandát zastupitele. Nahradí ho Miroslav Vaněk
Karlovy Vary – V polovině minulého týdne se rozhodl z osobních důvodů rezignovat na mandát zastupitele města pan Jakub Novotný. Prvním náhradníkem na post zastupitele je dle výsledků voleb pan Miroslav Vaněk.

Hnutí Karlovaráci prostřednictvím svého předsedy M. Vaňka avizovalo, že se nejpozději do konce tohoto týdne uskuteční společné jednání klubu zastupitelů a předsednictva hnutí. 

Výstupem z tohoto jednání  bylo schválení nominace pana Miroslava Vaňka do funkce náměstka primátorky v rámci vytvoření koalice hnutí ANO 2011, Karlovaráci a SPOLU, která bude mít v novém zastupitelstvu 23 mandátů.

„Chtěl bych touto cestou poděkovat členům předsednictva a kolegům zastupitelům našeho hnutí za vyjádřenou důvěru. Svou nominaci přijímám s velkou pokorou a jsem připraven poctivou prací ve prospěch našeho města a jeho občanů dokázat, že nominace mé osoby bylo správným rozhodnutím”, sdělil Miroslav Vaněk.

Hnutí Karlovaráci v této chvíli intenzivně jedná se svými koaličními partnery o podobě nové koaliční smlouvy na období 2022-2026. Naší snahou je prosadit do této koaliční smlouvy co nejvíce našich programových priorit a aktivně se podílet na zpracování programového prohlášení rady města.

Zdroj: Tisková zpráva Politického hnutí KARLOVARÁCI

, ,
 Upozornění
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Populární
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře