Nominujte nejlepší sportovce Karlovarského kraje za rok 2022
Karlovarský kraj i v letošním roce ocení sportovce, trenéry a sportovní legendy za mimořádné úspěchy v jednotlivých sportovních odvětvích i za dlouholeté zásluhy v oblasti sportu.

Návrhy na ocenění budou již popáté přijímat okresní sdružení České unie sportu, a to do 31. ledna 2023. Sportovce mohou nominovat především kluby, tělovýchovné jednoty a další sportovní organizace.

Nominační formulář společný pro okresy i pro kraj je k dispozici na internetových stránkách krajské organizace České unie sportu. Anketní lístek je nutné si nejprve stáhnout do počítače,  poté jej vyplnit a data uložit. Vyplněný formulář je pak třeba zaslat e-mailem na kontakty uvedené v závěru formuláře. Vybrané nominace v rámci okresních kol budou následně postoupeny Karlovarskému kraji.

Anketu bude posuzovat Komise sportovní Rady Karlovarského kraje, která předloží krajským radním návrhy na ocenění. Slavnostní vyhlášení výsledků by se pak mělo uskutečnit v průběhu května 2023.

Bližší informace poskytuje  Ing. Martina Fučíková, e-mail: martina.fucikova@kr-karlovarsky.cz, tel.: 354 222 596, 736 650 379.

Zdroj: Informační portál Karlovarského kraje, foto HC Energie – ilustrační

,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře