Město Karlovy Vary zrekonstruovalo část areálu FC Slavia Karlovy Vary
V areálu FC Slavia Karlovy Vary v Drahovicích proběhla v posledních měsících rekonstrukce přilehlé budovy, kde vznikly nové šatny, sprchy a zázemí pro fotbalový klub.

„Zrekonstruovali jsme zázemí FC Slavia Karlovy Vary. Nedalo se tam již fungovat. Opravena byla kotelna, šatny pro A team i mládežnické teamy, kanceláře vedení i sociální zázemí, které absolutně neodpovídalo současným potřebám sportovců. Dalším krokem je příprava řešení tribuny, která hyzdí celý areál“, říká Jakub Novotný (Hnutí Karlovaráci)

Václav Skuhravý (Hnutí Karlovaráci) dodává: „Dlouho jsem nic tak hrozného neviděl, zničené, zastaralé sprchy, kabiny, které dosloužily již před léty. Máme moderní zázemí v KV Aréně, v hale míčových sportů, myslím si, že si je zaslouží i ostatní sportovci. Když si představím, že sem rodiče vodí své děti a klub jim nemohl nabídnout lepší zázemí, je to ostuda. Jsem rád, že se nám podařilo zázemí zkvalitnit.“

Vedení města dlouhodobě prosazuje investice do sportovní infrastruktury města Karlovy Vary. V současné době například probíhá audit školních hřišť ve městě. Podklady z provedeného auditu poslouží pro přípravu rozpočtu v roce 2023.

,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře