Sokolov Čtyřka, Sociální služby, domov pro seniory

V Sokolově skončila výstavba moderního pobytového zařízení. Objekt, který přišel asi na 165 milionů korun (z toho 65 milionů Kč byla dotace od ministerstva práce a sociálních věcí), byl největší investiční akce v historii města.

Zájemci z řad veřejnosti si mohou Čtyřku prohlédnout v rámci Dne otevřených dveří, který je připraven na pondělí 30. srpna.

Za jakých podmínek se můžete prohlídky zúčastnit?

Je to poměrně jednoduché. Pokud chcete vidět, jak vypadá nové pobytové zařízení, stačí napsat na e-mailovou adresu vladimir.meluzin@mu-sokolov.cz a uvést své celé jméno. Přihlášky k prohlídce přijímáme do úterý 24. srpna.

Proč je nutné přihlásit se k prohlídce?

Návštěva objektu bude organizovaná, vcházet dovnitř budou vždy dvě skupiny po maximálně 15 lidech s průvodcem, který zajistí pro návštěvníky zasvěcený výklad. Délka prohlídky se bude pohybovat kolem pětadvaceti minut. Protože je počet lidí, kteří mohou během dne Čtyřku navštívit, omezen, bude seznam sestaven podle toho, jak budou přihlášky na prohlídku přicházet. Tedy, kdo dříve napíše, má větší šanci uspět. Zájemcům, kteří se do seznamu dostanou, poté odpovíme, na jaký čas se mají k prohlídce dostavit.

Zdroj: Facebook – město Sokolov

 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře