Město Cheb dotuje soukromý podnikatelský projekt aneb zubař za všechny prachy
Město Cheb poskytlo z městské kasy částku 1.000.000 korun na vznik nové zubní ordinace. Potud to je v pořádku. Jenže z tohoto článku: ZDE jsme se dozvěděli, že tyto zubní ordinace nebudou pacienty registrovat, ale jen objednávat, protože si neuzavřou smlouvy se zdravotními pojišťovnami, a tak si pacienti budou úplně vše muset hradit sami. A to není levná záležitost.

Zastupitelka Gabriela Dostálová (ANO) se k tomuto tématu vyjádřila: “Jako zastupitelka města Chebu jsem vznesla na vedení města dotaz, jakým žadatelům o dotaci na zřízení nových zubních ordinací byly poskytnuty z městského rozpočtu finance. V odpovědi mimo jiného bylo, že pro žadatele Axion Dental Dock Cheb s.r.o. město poskytlo 1 000 000 Kč-viz přiložený obrázek.

Dotace zubni ordinace Cheb

Následně jsme se dozvěděli, že tato společnost nebude lidi registrovat, ale pouze objednávat, protože nemají smlouvy se zdravotními pojišťovnami, a tak veškeré úkony pacienti budou hradit v plné výši. Opravdu tohle to připadá někomu normální? Že veřejné finanční prostředky z obecní pokladny, tedy peníze nás všech občanů, město vynaloží na soukromý podnikatelský projekt?

Nic proti pánům zubařům, ale tady jde jednoznačně o flagrantní selhání vedení města Chebu v čele se starostou Jalovcem a místostarostou Černým, že toto vůbec dopustilo! Fakt chce mít Cheb i nadále takové vedení?”

,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře