Letiště Karlovy Vary, letecké linky,

Lety do Turecka měly úspěch – Téměř 3000 cestujících využilo v létě možnost cestovat do Turecka z karlovarského letiště

V příští letní sezóně budou moci cestující odletět přímými lety z karlovarského letiště na dovolenou do turecké Antalye, ale také na nejoblíbenější řecký ostrov Kréta. Významně se tak rozšíří nabídka pro obyvatele Karlovarského kraje i okolních regionů.

„Odezva cestujících nás mile překvapila, pochvalovali si služby letiště, i to, že vzhledem k jeho velikosti probíhalo odbavení v příjemné atmosféře bez zbytečného stresu. Navíc lze u letiště parkovat bezplatně a pro občany z našeho regionu je dostupnost naprosto komfortní. Budeme se těšit, že v příštím roce využijí letní nabídku nejen do Antalye, ale nově i na Krétu,“ uvedl Jan Bureš, neuvolněný krajský zastupitel pro oblast dopravy.

Do hlavního města Heraklionu zamíří charterové lety Karlových Varů jednou týdně a to v každou neděli v podvečer od 4. června do 1. října 2023. „Doplní tak nabídku zájezdů do Antalye, které budou odlétat ve středu v poledním čase od 14. června do 27. září 2023.  Pokud tedy rodiny s dětmi i ostatní lidé chtějí letět na dovolenou z karlovarského letiště, doporučila bych jim, aby vůbec neváhali. V loňském roce byly zájezdy v prázdninových měsících rychle vyprodány. Čedok spustil prodej zájezdů do nové destinace v Řecku i na oblíbenou tureckou riviéru na léto 2023  už letos v srpnu,“ upřesnila Alice Justina Undus, jednatelka Letiště Karlovy Vary​.

V roce 2022 odletělo z karlovarského letiště za teplem do Turecka celkem 2.970 cestujících a letadla létala s obsazeností 98,2%.

Zdroj: Informační portál Karlovarského kraje

,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře