Lázeňské lesy nabízí návštěvníkům krásné výhledy i adrenalin
Karlovy Vary nejsou jen lázeňské město. Jsou i místem pro aktivní odpočinek. A právě to nabízí lidem lázeňské lesy, kde najdete nejen krásné vyhlídky, ale třeba lanové centrum. Lázeňské lesy v Karlových Varech mají hodně co nabídnout.

Lázeňské lesy návštěvníkům nabízí spoustu krásných vyhlídek. Goethova vyhlídka, Camera Obscura, Mayerův altán nebo středisko svatý Linhart s oborou Johanem Libovským s daňky, s divočáky. Část obory je věnována jelencům viržínským, kteří žijí poměrně skrytě, nejdou tak vidět. Nabízejí také spoustu krásných procházek v současné době i v celku udržovaných stezkách,“ popsal ředitel Lázeňských lesů Karlovy Vary Stanislav Dvořák.

Po jedné z nich se dostanete do zmíněné obory. Ta je unikátní tím, že je nad ní lávka a můžete si ji celou projít a sledovat zvířata. Pokud se k ní vydáte, projdete kolem lanového centra na svatém Linhartu. Tam si můžete vychutnat pořádnou dávku adrenalinu. „Všichni naši klienti jsou jištěni a po celou dobu je sledují instruktoři, kteří je proškolí,“ doplnila instruktorka Lanového centra sv. Linhart Adéla Jírová.

Lázeňské lesy toho nabízejí opravdu hodně. Plní terapeutickou funkci při lázeňské léčbě, nabízí procházky, odpočinek, antistresové účinky, blahodárné jonty a další. Pořádají také mnoho akcí. Například Den s lázeňskými lesy, rybaření a tábory pro děti.

Zdroj: Lázeňské lesy Karlovy Vary

, ,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře