soutěž o lístky do festivalového kina. 55. ročník MFF Karlovy Vary se uskuteční v srpnu

Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary se po roční vynucené pauze opět vrací do lázeňského města. Pro 55. ročník této přehlídky českých i světových snímků připravil Karlovarský kraj soutěž o volné vstupenky na filmová představení. Pro jejich získání stačí pouze zaslat odpovědi na tři jednoduché otázky. Pokud budou vaše odpovědi správné, můžete se radovat z výhry a vyrazit se svými nejbližšími do kina.

Soutěž probíhá od 23. 7. do 8. 8. 2021.

​„Karlovarský kraj, jako jeden z tradičních partnerů festivalu, opět přináší milovníkům filmové tvorby oblíbenou soutěž. Na každý promítací den, vyjma prvního a posledního, je připraveno šedesát volných vstupenek do festivalových kin. Věřím, že i v letošním roce bude hojná účast a že tak budeme moci nabídnout výhercům kromě návštěvy promítání také ochutnávku jedinečné festivalové atmosféry,“ uvedl hejtman Karlovarského kraje Petr Kulhánek.

Pravidla soutěže 

Soutěž probíhá od 23. července do 8.srpna 2021. Do soutěže se mohou zapojit pouze osoby s trvalým pobytem na území Karlovarského kraje. 

Soutěžní otázky 

Úkolem soutěžících je odpovědět na tři níže uvedené otázky. 

1. Ředitelem Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech je známý český herec. Napište nám jeho jméno. 

2. Jak zní název filmu, jehož premiéra zahájí 55. ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech?   

3. První ročník filmového festivalu se uskutečnil v Mariánských Lázních. Ve kterém roce to bylo?  

Odpovědi na soutěžní otázky zasílejte prostřednictvím elektronického formuláře, který je umístěn na  webu  Karlovarského kraje. Inspiraci ke správným odpovědím a veškeré informace o festivalu najdete na internetových stránkách www.kviff.com.    

Výhra a její předání 

Pro soutěžící je připraveno na každý festivalový den, kromě prvního a posledního dne, šedesát volných vstupenek. Výherci budou obesláni e-mailem, ve kterém jim budou sděleny veškeré podrobnosti ohledně vyzvednutí lístků.

Zdroj: Informační portál Karlovarského kraje

, ,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře