Kraj vyhlásil anketu Osobnost Karlovarského kraje
Karlovarský kraj opět vyhlašuje anketu Osobnost Karlovarského kraje. Cílem ankety, která je vyhlašována jednou za dva roky, je ocenit osobnosti, jež svou aktivní činností v předchozím období podpořily nebo stále podporují rozvoj regionu.

„Již z nominací předchozího ročníku ankety je zřejmé, že  v našem regionu žije mnoho lidí, kteří se snaží vlastními silami o zvelebení Karlovarského kraje, šíření jeho  dobrého jména a o jeho další rozvoj. Protože jsou tyto aktivity mnohdy neprávem opomíjené a autoři myšlenek se svou snahou nechlubí, chtěl bych požádat veřejnost o spolupráci, abychom se právě o těchto lidech dozvěděli a mohli jejich snahu ocenit. Pokud máte ve svém okolí člověka, který spojil svůj život s Karlovarským krajem a snahou o jeho lepší podobu, budu velmi rád, pokud jej do ankety nominujete,“ uvedl hejtman Karlovarského kraje Petr Kulhánek.

Nominace je možné odeslat prostřednictvím elektronického formuláře, který je umístěn na krajských webových stránkách a na sociálních sítích Karlovarského kraje. Případně mohou zájemci zaslat informace o nominovaném na e-mail: martina.duskova@kr-karlovarsky.cz. Příjem nominací bude probíhat do 30. 4. 2023.

Nominace, jež budou zaslány v řádném termínu, budou předány hodnoticí komisi, v níž zasednou členové Rady Karlovarského kraje. Komise pak rozhodne o třech oceněných. Tito převezmou své ceny dne 23. 6. 2023 v rámci 3. ročníku akce Kraj dokořán v areálu krajských institucí v Karlových Varech – Dvorech.

Zdroj: Informační portál Karlovarského kraje

,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře