kradl, onanoval na veřejnosti, vězení, zločin, loupež, zloděj, větení
Sokolovští kriminalisté zahájili trestní stíhání sedmatřicetiletého muže ze Sokolovska, kterého obvinili ze spáchání zvlášť závažného zločinu loupeže a přečinů krádeže, porušování domovní svobody a výtržnictví.

Obviněný muž měl nejdříve v první polovině listopadu letošního roku na Chomutovsku ve dvou případech před několika lidmi onanovat na veřejnosti.

Poté se přesunul na Sokolovsko. V pátek 19. listopadu měl nejdříve vniknout do zaparkovaného vozidla značky Dacia a odcizit z něj notebook. O několik hodin později měl vniknout do bytové jednotky v Sokolově, kde zrovna spala jednadvacetiletá žena. I přesto měl muž začít být prohledávat a nakonec z něj odcizit finanční hotovost a mobilní telefon. Když se žena probudila a začala křičet, tak měl muž z bytu okamžitě utéct.

V úterý 14. prosince měl na ulici v Sokolově potkat jinou jednadvacetiletou ženu, kterou neznal. Měl se za ní vydat, následovat jí až do panelového domu, kde společně s ní nastoupil do výtahu. Muž měl stát ve výtahu za ženou a po chvíli jí začít osahávat. Když se na něj žena otočila, tak měl muž přestat. Následně měl z kapsy vytáhnout holicí strojek, začít s ním máchat před ženou a řvát, že má v ruce nůž. Žena se ho měla zeptat, co to drží v ruce a po zastavení výtahu odejít. Muž se měl ale za ženou rozeběhnout, vrhnout se na ní a z kapsy jí vzít mobilní telefon. Poté z místa utekl.

Policisté se případem začali okamžitě zabývat a ve čtvrtek 16. prosince sedmatřicetiletého muže v ranních hodinách zadrželi. Policejní komisař podal státnímu zástupci podnět k vydání návrhu na vzetí obviněného muže do vazby, což akceptoval. Na základě rozhodnutí soudu byl muž vzat do vazby. V případě prokázání viny hrozí muži, který již byl v minulosti za krádeže či výtržnictví pravomocně odsouzen, trest odnětí svobody až na deset let.

Zdroj: Policie ČR

0 0 hodnocení
Hodnocení článku
,
Mohlo by Vás zajímat
Nejnovější články
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře