Karlovarský kraj vyhlásil 5. ročník soutěže Dobrota Karlovarského kraje 2021

Karlovarský kraj vyhlásil 5. ročník soutěže Dobrota Karlovarského kraje 2021. Příjem přihlášek probíhá v termínu od pátku 19. 3. 2021 do pátku 30. 4. 2021.

Cílem soutěže je podpora propagace regionálních potravinářských a zemědělských výrobků, udržení tradic, podpora zaměstnanosti a ekonomický růst malých a středních regionálních potravinářských subjektů. Dále je cílem podpořit snahu menších výrobců o originalitu, kvalitu a regionální původ produkce. Soutěž, pořádané ochutnávky a reklamní materiály s tématikou Dobroty Karlovarského kraje pomáhá propagovat jak samotné výrobky, tak celý region v rámci České republiky. 

Značka „Dobrota Karlovarského kraje“ je výhercům udílena hejtmanem/hejtmankou kraje. Její držitelé získávají certifikát a oprávnění užívat pro oceněný výrobek tuto značku ztvárněnou logem po neomezenou dobu (nezmění-li se charakter výrobku). 

O vítězných výrobcích rozhoduje pětičlenná hodnotitelská komise, která hodnotí vzhled, chuť výrobku, jeho obal, originálnost a regionální prospěšnost. Soutěž probíhá za finanční podpory Karlovarského kraje a je vyhlašována jednou ročně.

Pro přihlášení do soutěže je nutné splnit následující PODMÍNKY.

Přihlášky můžete zaslat poštou, e-mailem nebo osobně předat na adrese:
Krajský úřad Karlovarského kraje, odbor životního prostředí a zemědělství, Závodní 353/88, 360 06 Karlovy Vary, e-mail: helena.baranovska@kr-karlovarsky.cz

Zdroj: Informační portál Karlovarského kraje

 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře