zastupitelstvo kv kraje

Karlovarský kraj stále nemá nové vedení. Politikům se nedaří vytvořit smysluplnou a funkční koalici. Jedním z důvodů je, že zástupci hnutí STAN a většiny Pirátů nechtějí jednat s vítězem voleb hnutím ANO.

Tato situace se už přestává líbit i občanům našeho regionu. Kritizují to především na sociálních sítích. Ovšem najdou se i tací, kteří mají odvahu a jdou krajským zastupitelům říci přímo do očí, co si o jejich počínaní myslí.

Na posledním zastupitelstvu tak učinil občan a dlouholetý starosta ( funkci zastával dlouhých 26 let) obce Těšovice pan Jiří Halberštát, které mu je 77 let.

Oslovit zastupitele se pokoušel již na ustavujícím jednání, ale to mu nebylo umožněno. Tentokrát se ale hlasovalo a díky drtivé většině zastupitelů návrh prošel. Zarážející ovšem je, že tento návrh nepodpořili zastupitelé hnutí STAN včetně jejich kandidáta na hejtmana Petra Kulhánka. Během projevu pana Halberštáta dokonce demonstrativně ze sálu odešel zastupitel Robert Pisár (STAN), který usiluje o křeslo radního pro sociální oblast…

Na jeho projev pana starosty se můžete podívat zde v přiloženém videu:

 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře