Karlovarská ODS si zvolila lídra do komunálních voleb

Karlovarská ODS si na svém úterním volebním sněmu zvolila lídra, který povede občanské demokraty v podzimních komunálních volbách.

Lídrem a zároveň kandidátem na primátora za ODS byl zvolen Jiří Vaněček.

Jiřímu Vaněčkovi je 48 let, je ženatý a má tři dcery. Od roku 2010 je předsedou karlovarské ODS a od roku 2012 zároveň předsedou ODS v Karlovarském kraji. Z veřejných funkcí dlouhodobě působí v pozici předsedy správní rady Nadace města Karlovy Vary a předsedy představenstva Dopravního podniku Karlovy Vary. V tajné volbě jej zvolilo 29 z 31 volitelů. „Velice si vážím silného mandátu, kterého se mi od členské základny dostalo. Je to zároveň velká výzva a zodpovědnost splnit očekávání a doufám, že se s tím se ctí poperu,“ uvedl ke své nominaci lídr kandidátky.

Na kandidátku ODS byli dále zvoleni dosavadní náměstek primátorky Petr Bursík, člen zastupitelstva města Viktor Linhart, bývalá starostka Smolných Pecí a realitní makléřka Romana Marečková, krajský ředitel České obchodní inspekce Jan Řezáč a ředitelka KV City Centrum Simona Vránová. Ve druhé polovině byli zvoleni Tomáš Nesrsta, Vladimir Hůrka, Petr Dohnal a Roman Bílský.

Zdroj a foto: ODS Karlovy Vary

, ,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře