Karlovarská koalice podepsala programové prohlášení

Karlovarská městská koalice ve složení Hnutí ANO, koalice SPOLU a Hnutí Karlovaráci dnes podepsala Programové prohlášení koaličních partnerů ve městě Karlovy Vary pro volební období 2022 – 2026.

O náplni programového prohlášení se diskutovalo velice podrobně, proto také jeho konečné znění trvalo o něco déle, než se původně zamýšlelo. Podpisu se zúčastnili: Andrea Pfeffer Ferklová za hnutí ANO, Vladimír Melichar za koalici SPOLU (vlevo) a Miroslav Vaněk za hnutí Karlovaráci (vpravo).

“Koalice Hnutí ANO, koalice SPOLU a Hnutí Karlovaráci si na základě mandátu, získaného od občanů pro volební období 2022–2026, vytyčila následující kroky, které považuje za klíčové při správě a rozvoji města Karlovy Vary.

Společným cílem všech členů koaličních partnerů je rozvoj města, jenž nelze zabezpečit jinak než dlouhodobou koncepcí, která musí mít podporu nejen odborného zázemí, ale i co nejširšího spektra zvolených zastupitelů a občanů. Proto budeme pečlivě zvažovat veškeré návrhy a náměty bez ohledu na to, kdo je předloží.

Koaliční partneři se zavázali k maximální spolupráci v rámci koaliční dohody a k vzájemnému prosazování všech cílů, směřujících zejména ke zlepšení kvality života občanů města Karlovy Vary”.

Programové prohlášení ZDE

Karlovarska koalice podepsala programove prohlaseni Zpravy Karlovarsko

Zdroj a foto: Magistrát města Karlovy Vary

, , ,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře