Velký statistický přehled sezony HC Energie Karlovy Vary, Karlovarská Energie drží tým pohromadě, šestice hráčů podepsala nové smlouvy
Kostra A-týmu karlovarské Energie zůstane pohromadě i v následujících letech. Nové smlouvy na západě Čech totiž podepsala hned šestice hráčů – obránci Michal Plutnar a Martin Rohan a útočníci Petr Koblasa, Jiří Černoch, Martin Kohout a Tomáš Vondráček.

Udržet úspěšný kádr posledních let, to byl hlavní úkol sportovního vedení klubu v uplynulých týdnech. Výsledkem jsou nové smlouvy pro šest hráčů stávajícího týmu.

„Chceme dlouhodobě udržet kádr mužstva pohromadě, proto jsme v uplynulých dnech jednali s hráči o nových smlouvách. Osa týmu tak bude v Karlových Varech pokračovat i nadále,“ řekl k novým smlouvám pro šestici energetiků hlavní trenér a sportovní manažer klubu Martin Pešout.

Novou smlouvu na jeden rok, tedy do konce sezony 2021/22, podepsali obránce Martin Rohan a útočník Tomáš Vondráček. Důrazný forvard má navíc v novém kontraktu opční právo pro sezonu 2022/23.

Dvouleté prodloužení stávajících smluv, které tak vyprší 30.4.2023, pak podepsali obránce Michal Plutnar a trio útočníků – Petr Koblasa, Martin Kohout a Jiří Černoch.

Zdroj a foto: HC Energie Karlovy Vary


,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře