Jubilejní 20. ročník festivalu Chebské dvorky začíná již ve čtvrtek
Chebské dvory, zahrady, uličky a zákoutí se po roce opět stanou velkou galerií pod širým nebem a místem setkání umělců a příznivců umění nejen z regionu. Ve dnech 9. až 11. června se v historickém centru města uskuteční jubilejní 20. ročník open air festivalu Chebské dvorky, který pořádá za finanční podpory města zdejší Galerie 4.
Chebske dvorky 2022 Cheb kulturni akce v Karlovarskem kraji zpravy karlovarsko Krajsky festival umeleckych projektu

Na zdech, plotech a zábradlích, ve vzduchu i na zemi se ocitnou fotografie, malby, grafické práce, kresby, prostorové instalace, plastiky či sochy. K vidění budou výtvarné a fotografické projekty mladých tvůrců, studentů a uměleckých seskupení, obrazy a fotografie profesionálů i nadaných amatérů, divadelní představení, filmové projekce či koncerty, prezentace nezávislých designerů a módních návrhářů. Pro malé i velké příznivce výtvarného umění budou připraveny tvůrčí dílny, kde si vyzkouší svůj um a zručnost. Těšit se můžete mimo jiné na koncerty kapel Zrní, Midi Lidi či Bert & Friends nebo na představení souboru Vosto5.

Slavnostní zahájení festivalu s koncertem kapely Poletíme? se uskuteční ve čtvrtek 9. června od 19 hod. na Františkánském náměstí. Výstavy na jednotlivých dvorcích budou přístupné ve čtvrtek a pátek od 11 do 18.30 hod., v sobotu pak od 10 do 18 hod.

Program a mapu festivalu najdete ZDE v a také na webu www.chebske-dvorky.cz.

Zdroj: Město Cheb

, ,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře