Hrrr na Sokolov! Na IAF 8 další titulová bitva, domácí budou bránit svoji tvrz před nájezdníky
Měsíc po historickém galavečeru v Říčanech je tu další event organizace I Am Fighter (IAF). Tentokrát na západě Čech v Sokolově, kde bude v pátek 9. června ve hře pás ve velterové váze do 77 kilogramů. A kam přijede řada nažhavených dobyvatelů.

„Nejlepší červnová sportovní akce v Česku,“ usměje se při otázce na to, proč by měli fanoušci dorazit, promotér IAF Petr „Píno“ Ondruš. Přehnaná slova?

„Rozhodně vás nečekají žádní slepci, liliputi, a další šílenosti, ale kvalitní MMA zápasy plné akce od začátku do konce,“ doplňuje. A pohled o měsíc zpět právě do Říčan mu dává zapravdu. Jistě, hlavní fight – o titul v těžké váze – skončil během osmi vteřin, jenže s tím se musí u 120kilových pořízků tak trochu počítat.

Další souboje ale ukázaly amatérské i profesionální MMA v té nejčistější a nejlepší podobě. Na vítěznou vlnu se vrátili David Hošek a Frederico Komuenha, který se společně s říčanským talentem Viktorem Červinským přihlásil o titulovou šanci ve velterové váze.

„Viktor si o to řekl v rozhovoru po zápase i v samotném souboji v kleci. A moje odpověď? Proč ne, pokud vyhraje také v Sokolově, můžeme se o tom začít seriózně bavit. Jeho dravost se mi líbí, udělal dojem,“ chválí Ondruš 19letého mladíka.

Kousek od hranic s Německem se potká opět i s posledním soupeřem, místním veteránem Pavlem Pilným. Oba pochopitelně tentokrát proti jiným soupeřům.

Červinského čeká příbramský Jakub Šindelář, Pilný se pokusí před domácími příznivci vrátit zpět na vítěznou vlnu v duelu proti Nicku Stamidisovi.

Místní region budou zastupovat ale i další. Obr Daniel Novotný, který loni za necelé dvě minuty (dohromady) dokráčel ve třech zápasech k titulu Streetfightera, jeho týmoví parťáci Ondřej Linhart a
Krishan Rawat, ale i řada dalších.

Ostatně, přímo ze Sokolova je také 27letý Steven Krt, hlavní postava galavečera, kterého čeká jihočeský nájezdník František Bočáň a bitva o titul IAF ve velteru. Oba by se měli fanouškům představit při prvním staredownu už tuto sobotu při otevírání místního koupaliště. Ideální místo pro případně zchlazení emocí…

Že atmosféra houstne dokazuje nejen dobyvatelské video Alexe Cverny, který cílí především na to, aby po více než dvouleté pauze (v kleci) opět vyhrál a mohl jako první prověřit šampiona IAF Jevgenije Orlova, ale také skutečnost, že se včerejším příchodem meteorologického léta spustil prodej do nově otevřených sektorů na sezení.

Lístky, jejichž cena startuje na lidových 290 korunách, lze zakoupit v síti Ticketportal . A my vám v dalších dnech přineseme několik zajímavostí a příběhů, abyste neměli pochybnosti, že jde o dobře investované peníze.

Zdroj: Tisková zpráva I Am Fighter (IAF)

, , ,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře