HOROR V DIVADLE - Chebské divadlo chystá zážitkovou show
HOROR V DIVADLE – Budovu Západočeského divadla v Chebu v neděli 13. listopadu ovládnou sérioví vrazi, psychopatičtí zločinci, oživlé mrtvoly a mstiví duchové. Ti všichni budou připraveni příchozím odvážlivcům ukázat, jak chutná opravdový děs…

HOROR V DIVADLE, premiéra i derniéra v jednom večeru 13. listopadu od 20 do 23 hodin. Režie Petr Bařina, účinkují herci Západočeského divadla a hosté.

Už druhou sezónu nabízí chebská scéna vedle obvyklých divadelních představení také řadu interaktivních projektů divadelního lektora Petra Bařiny. Většina z nich je zaměřena na děti, ať už jde o školní projektové dny nebo například divadelní nocovky. Právě díky akcím, při nichž děti v divadle přespávaly a za asistence herců plnily úkoly, se začali ptát také hraví dospělí, zda se uskuteční velká zážitková hra i pro ně.

Projekt Horor v divadle je proto koncipován jako zážitková podívaná výhradně pro diváky nad 15 let. Každý z účastníků bude vstupovat na vlastní nebezpečí, účast nedoporučujeme epileptikům a lidem s chronickými srdečními nemocemi. Při akci budou použity kouřové a stroboskopické efekty.

Fenomén strašidelných domů pro dospělé k nám dorazil ze Spojených států, kde má dlouholetou tradici. Nejedná se o dětskou zábavu s projíždějícími vláčky a figurínami bubáků, jak ji známe z českých poutí. Účastníky čeká adrenalinový zážitek, při němž budou jednotlivě či po malých skupinkách procházet útrobami divadelní budovy. Na trase budou potkávat oživlé postavy z děsivých hororů od ozbrojených psychopatů, prokletých duchů až po zmutovaná monstra.  I ti nejotrlejší návštěvníci tak budou moci otestovat svou odvahu, posunout své hranice, sáhnout na dno své houževnatosti a zažít jedinečný nezapomenutelný zážitek.

Děsivé divadlo se otevře pro první zájemce ve 20 hodin. Vstupovat se bude zadním vchodem od vrátnice postupně, a tak je možné dorazit i později (poslední skupinky by se měly vydat na hrůzyplnou cestu cca ve 22:30). 

HOROR V DIVADLE, premiéra i derniéra v jednom večeru 13. listopadu od 20 do 23 hodin. Režie Petr Bařina, účinkují herci Západočeského divadla a hosté.

HOROR V DIVADLE Cheb zpravy karlovarsko

Zdroj a foto: Město Cheb

, ,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře